Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaHomeÎnregistrareUltimele imaginiConectare
Translate

 

 rr ..nu mai este clan!

In jos 
AutorMesaj
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

rr ..nu mai este clan! Empty
MesajSubiect: Re: rr ..nu mai este clan!   rr ..nu mai este clan! I_icon_minitimeMar Noi 20, 2012 5:18 am

salut din nou, habar nu am cine mai viziteaza aci site...faza e ca sa intamplat de mai multe ori sa iau war pe un server rr si sa dau de altii : ei, cu parere de rau o sa va dau kick de la intrare ptru simplu fapt ca nu ma anuntati (sau nu anuntati pe cei care sunt ts) ,ca aveti war..asa ar fi frumos,,,vii ts rr si intrebi..mai frate pot folosi serverul cutare?(noi de regula suntem ts daca jucam) ...o sa primesti un da cu siguranta (doar sa stim si noi ca e ocupat,nu sa ma trezesc ca iau un war si nu am server disponibil).daca nu e nimeni ts risti kick, doar ca nu esti pe ts :ideea e sa ai sa ai habar daca va urma sa folosim serverul sau nu ...imi pare rau iuliane de va stricai meciul , dar nu mi a placut faza cu ..te spun lu cutare,chaplaja,mai era unu sulijie ce treaba au aia cu io? SA II KIS IN FREZA .(A SE FOLOSI Google translate si a se tremete lor) Smile)asta se intampla la mine acasa Smile..sau nu am aflat inca a cui este serverull?..hmm (m am cam saturat sa fiu baiat bun,nu am nika de castigat nici daca va dau afara si nici nu sunt dator nimanui cu nimic) din contra citeam: pe chatul falx odata ca sunt o lichea imfumurata Wink ..well atunci sa ramana asa..!
edit :
sa se retina sunt servere parolate..si nu intereseaza a fi populate ..daca e cineva care are nevoie,,pur si simplu vine ts si intreaba ..ori lasa mesaj pe mesenger,skype,xfire ,or in ultima instanta pe site rr

inca odata sa se retina: cine vrea sa folosesca serverul..pur si simplu sta pe ts rr chiar daca e in alt ts..si totodata sa anunte ca are nevoie de acel server Very Happy

.bafta!
Sus In jos
 
rr ..nu mai este clan!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere intrare in clan!:)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Subiecte expirate-
Mergi direct la: