Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaHomeÎnregistrareUltimele imaginiConectare
Translate

 

 Yulyan busted!!!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

Yulyan busted!!! Empty
MesajSubiect: Yulyan busted!!!   Yulyan busted!!! I_icon_minitimeVin Apr 08, 2011 2:36 am

Comunicat in legatura cu cazul "Yulyan"

Clanul rr nu a incurajat si nu va incuraja niciodata hack-urile sau orice alt mod de a juca necinstit.Ne pare rau de situatia creata si de reactia intarziata. Deocamdata nu avem o structura de conducere foarte bine pusa la punct. Pe langa ban-ul pe esl, pe care il salutam, yulyan va fi suspendat din functiea de conducere si nu va mai avea drept de vot pe o perioada de 3 luni. De asemenea, nu va mai face parte din echipa de war. Cat despre atitudinea lui de pe etro.nimbus, consideram ca este lipsita de bun simt. Urmatorul caz de genul acesta va duce la excluderea definitiva a oricariu membru din clan, indiferent de nume, functie sau scuza gasita.
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
sNoW
Vizitator




Yulyan busted!!! Empty
MesajSubiect: Re: Yulyan busted!!!   Yulyan busted!!! I_icon_minitimeMier Mai 11, 2011 9:00 pm

Sincer sa fiu cu voi "Este la moda acum sa fi makr 1 data prins cu cheat,hax,etc" lasati baiatul in pace face ce vrea,parerea mea atata haz de necaz.

lasa ca pina atunci ne facem noi mari ..si batem echipa romaniei.. Party
Sus In jos
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

Yulyan busted!!! Empty
MesajSubiect: Re: Yulyan busted!!!   Yulyan busted!!! I_icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 5:21 am

ajunge..coco Smile..eu credeam ca mai e o luna pina ii trece aia:) te trezisi si u sa renasti un ou de paste What a Face ..te iert acu da esti tare in gura Laughing Cool Laughing Cool Laughing Cool Laughing

pina atunci crestem noi mari si batem echipa romaniei..sau rr-ul Party Arrow Arrow Arrow Arrow
Sus In jos
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

Yulyan busted!!! Empty
MesajSubiect: Re: Yulyan busted!!!   Yulyan busted!!! I_icon_minitimeLun Iun 20, 2011 4:32 am

propun yulian off out din rr! acu veniti fiecare cu pareri idei..

RR se vrea curat ...cinstit si voie buna,
Sus In jos
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

Yulyan busted!!! Empty
MesajSubiect: Re: Yulyan busted!!!   Yulyan busted!!! I_icon_minitimeLun Iun 20, 2011 4:50 am

?
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

Yulyan busted!!! Empty
MesajSubiect: Re: Yulyan busted!!!   Yulyan busted!!! I_icon_minitimeLun Iun 20, 2011 6:24 am

Clanul rr nu a incurajat si nu va incuraja niciodata hack-urile sau orice alt mod de a juca necinstit.Ne pare rau .....

Din cate am Inteles yulian are 3 conturi slac..3 conturi esl..ceva de genul..noua ne trebuie un cont ..ala curat ..apropo jucam radem glumim..pierdem castigam ...luam meciuri pe ESL ..echipA rr nu ar fi fain sa o stim si noi ?

ne uitam si noi la meciuri rr ..azi surpriza rr esl era format din tzuku,star si unu...

ok punctul 1 ..yulian nu va mai fi de incredere niciodata la joc

e bine venit sa joace cu noi ,nu e bine venit sa ne reprezinte...eu asa vad lucrurile..pe mai departe hotariti voi..

punctul 2 . prefer sa fiu noob in joc si sa imi cer scuze la tot pasul..decat sa fiu fake destept pentru cateva momente

punctul 3 .propun tot odata ca bulet si tzuku sa fie colideri in ceea ce priveste echipa de war al rr,cu rugamintea de a nu face un war fara sa fi vorbit &(ei doi)si anuntati si noi, ca de aia avem site Smile..postat ora meciului si cine joaca ..(nu cred ca e mare smecherie sa pui un link ) alea alea ..manele fara numar la gara..nu asa ar fi corect?

hai va poop spor la joc..
Cool Laughing Cool scratch Te sparg! affraid Te sparg!
Sus In jos
mArs
Member
Member
mArs


Mesaje : 64
Puncte : 93
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/06/2011
Varsta : 45
Localizare : brasov

Yulyan busted!!! Empty
MesajSubiect: Re: Yulyan busted!!!   Yulyan busted!!! I_icon_minitimeLun Iun 20, 2011 8:25 am

Comunicat in legatura cu cazul "Yulyan"

Clanul rr nu a incurajat si nu va incuraja niciodata hack-urile sau orice alt mod de a juca necinstit.Ne pare rau de situatia creata si de reactia intarziata. Deocamdata nu avem o structura de conducere foarte bine pusa la punct. Pe langa ban-ul pe esl, pe care il salutam, yulyan va fi suspendat din functiea de conducere si nu va mai avea drept de vot pe o perioada de 3 luni. De asemenea, nu va mai face parte din echipa de war. Cat despre atitudinea lui de pe etro.nimbus, consideram ca este lipsita de bun simt. Urmatorul caz de genul acesta va duce la excluderea definitiva a oricariu membru din clan, indiferent de nume, functie sau scuza gasita.
by rippy
asadar eu sunt mai nou an clan si pot sa-mi spun doar parerea restu voi hotarati ce veti face ,eu cred ca a gresit a 2 oara si ar trebui respectat cea ce a scris rippy,asa ar face un clan respectat .,, acum dupa cate observ nu ar fi vina numa al lui dan (iulian) ci si a echipei rr cei cu care a jucat si l- au acceptat parerea mea,mult nu mai era 3 luni dar acum 10 ani SadSad ,ar fi trebuit sa citeasca si el regulamentu esl parerea mea,iar cu ramanera in clan mie ami-e tot una dar nu vad cu ce ne-ar afecta daca nu ar juca oficial ,iar cat despre conturile multiple de slac nu vad cum l-ar putea opri atata timp cat are ip dinamic doar ca va fi ferificat de acum si cred ca daca va continua sa joace oficial va fi banat clanul rr si implicit vom avea o reputatie proasta ( mai ales cei ce au jucat oficial cu tagul).acum ramane ca voi conducerea (cei vechi ) care va cunoasteti mai bine sa analizati situatia si sa vedeti ce este de facut. Neutral
Sus In jos
Cr!s
Legend
Legend
Cr!s


Mesaje : 61
Puncte : 89
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Yulyan busted!!! Empty
MesajSubiect: Re: Yulyan busted!!!   Yulyan busted!!! I_icon_minitimeLun Iun 20, 2011 9:09 pm

???
Sus In jos
ZuZu
Member
Member
ZuZu


Mesaje : 25
Puncte : 35
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 38

Yulyan busted!!! Empty
MesajSubiect: Re: Yulyan busted!!!   Yulyan busted!!! I_icon_minitimeLun Iun 20, 2011 11:07 pm

ce ???? iar ati deschis discutia asta ,parca este alqaida sau cum se scrie mare terorist=)))))
lasa-ti baiatu in pace k va sparg pe totii....
Sus In jos
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

Yulyan busted!!! Empty
MesajSubiect: Re: Yulyan busted!!!   Yulyan busted!!! I_icon_minitimeLun Iun 20, 2011 11:36 pm

vezi nick ce se intampla daca nu scri exact despre ce e vorba...
as scrie eu, dar nu stiu sigur
dar pe scurt, din cate stiu, iulian si-a facut un cont fake pe esl si pe slac ca sa poate sa joace in competitii cu toate ca mai avea ban 1 luna. o jucat aseara in cupa de vara si o fost prins si are ban 10 ani in competitiile ESL. asta e din ce stiu eu. inca nu stiu sigur
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

Yulyan busted!!! Empty
MesajSubiect: Re: Yulyan busted!!!   Yulyan busted!!! I_icon_minitimeLun Iun 20, 2011 11:44 pm

ok..scuze..daca nu il scoatem pe yulian riscam sa avem ban tot clanul ..in competitii esl Exclamation
Sus In jos
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

Yulyan busted!!! Empty
MesajSubiect: Re: Yulyan busted!!!   Yulyan busted!!! I_icon_minitimeMar Iun 21, 2011 12:03 am

yulian out
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
ZuZu
Member
Member
ZuZu


Mesaje : 25
Puncte : 35
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 38

Yulyan busted!!! Empty
MesajSubiect: Re: Yulyan busted!!!   Yulyan busted!!! I_icon_minitimeMar Iun 21, 2011 12:21 am

grav atunci opsy=))))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Yulyan busted!!! Empty
MesajSubiect: Re: Yulyan busted!!!   Yulyan busted!!! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Yulyan busted!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Banuri, Abuzuri etc-
Mergi direct la: