Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaHomeÎnregistrareUltimele imaginiConectare
Translate

 

 Recensamant:

In jos 
+6
mArs
shooter
Cr!s
Nick*
bulletproof
rippy
10 participanți
AutorMesaj
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeJoi Iun 02, 2011 5:30 pm

Pentru a putea sa fac o lista cu membrii .rr va rog sa scrieti aici daca (mai) faceti parte din .rr sau daca vreti sa faceti parte din .rr.

Eu vreau : )
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
bulletproof
Admin
Admin
bulletproof


Mesaje : 51
Puncte : 62
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeJoi Iun 02, 2011 7:06 pm

sunt
Sus In jos
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeJoi Iun 02, 2011 8:14 pm

eu nu mai stiu ce vreau Smile
Sus In jos
Cr!s
Legend
Legend
Cr!s


Mesaje : 61
Puncte : 89
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeVin Iun 03, 2011 12:47 am

mai spart rippy, consulta lista de membri, consider ca acolo ii gasesti pe toti - kick unfo - face de ras comunitatea ET
Sus In jos
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeVin Iun 03, 2011 2:15 am

Smile) . singura problema e ca de cate ori am facut cate o lista, cineva avea cate ceva de zis in legatura cu ea. Deci, ori scrie cine vrea aici, ori nu mai facem nici o lista (ca si asa nu foloseste la nimic ) :P
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeVin Iun 03, 2011 7:00 am

bag de seama ca rr. tagul.nu e inteles, sunt oameni care nu mai vor tag la nume..nu vor sa se implice..et e deja un joculetz cu putine persoane..suntem astia de ne cunoastem si altii care joaca et la alt nivel(ex nitmode) ,
parerea mea e sa ramanem fara lista ,tagul R omanii R ebeli sa il poarte cine se simte asa cum suna numele tagului.
^eu sunt rr % ..asta sunt ,asta joc..raman rr ..am facut gafe ,am facut si lucruri bune cred..cine ramane..sau cine pleaca trebuie sa inteleaga ca ne jucam un joc ..cand il jucam ...ar fi fain sa il jucam de placere...daca vrei lista rippy cam asta e in imaginea mea Smile
Bulet
Ripper
Tszuku
Bared
Unguru
Andy
Yulian
Shoter
Zuzu ( care e tare in gura si vrea sa nu mai faca parte din rr ca sunt eu )
Nick (io ..ala care la suparat pe zuzu Smile )

sar peste telenovela..ma uit la ce sa petrecut in urma,ma uit la ce am vorbit cu toti de aveau clan ,idei de viata,filosofii ,(*umplem servere,facem ,dregem)
acu ...daca vreti clan..se cere un lider (votati basescu ) Smile
tot odata vor trebui reguli, reguli care sunt impuse de un sef ceva..eu n-am stofa de sef asa ca la gara ideea..ma simt bine fara sef Smile
daca fac galagie sau prostii..imi asum raspunderea ca si in cazul de fata
Basketball

mai bine vorbim pe ts si hotaram cu totii ce e de facut pe tema asta..







Basketball Wink


Ultima editare efectuata de catre Nick* in Sam Iun 04, 2011 6:43 am, editata de 1 ori
Sus In jos
shooter
Member
Member
shooter


Mesaje : 24
Puncte : 24
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/05/2011
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeVin Iun 03, 2011 5:24 pm

Nick,pe mine m-ai uitat? lol!
Sus In jos
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeVin Iun 03, 2011 6:01 pm

: )
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeVin Iun 03, 2011 7:07 pm

WOW ..SCUZE SHOOTER Cool Cool
Sus In jos
mArs
Member
Member
mArs


Mesaje : 64
Puncte : 93
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/06/2011
Varsta : 45
Localizare : brasov

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeSam Iun 04, 2011 1:06 pm

Hi all ..ma numesc Marius si am 31 de ani sunt din brasov joc cu tagul M@R$ . ..am fost in prz ,dar am renuntat la clan o data cu iesirea ioanei,ionutz si al lui godfader(echipa de war al prz-ului) ,nu ptr faptul ca as avea ceva cu careva de acolo, insa eu prefer et pro si nu jaymod, iar acolo se pare ca et pro-ul este mort .. am incercat sa fac ceva acolo sa readuc pro-ul , nu s-a putut si de aceea am luat decizia de a parasi clanul si am jucat fara clan o perioada buna de timp doar waruri ,prz a fost primul meu clan si din18 Feb, 2010 4:26 am aplicat clanului nqw dar clanul era inactiv si am iesit dupa 2 luni si ultimul meu clan a fost RO@ pe care l-am parasit an 04 03 2011 pentru ca era inactiv ,am intrat si in FALX dar sa desfintat, si as fi oarecum din nou liber intre timp v-am cunoscut pe voi; Bulet,Ripper, Tszuku,
Nikc,Unguru si Andy pe yulian al stiam mai demult de pe prz iar pe cris si sooter din ro@ si BD, pe maria de prin falx datorita ioanei, deobicei joc de fun seara ,m-am simtit bine alaturi de voi in aceasta perioada ,am pus tagul rr la cererea lui nick ne anuntand oficial pe site ,neavad nici macar cont ,acum l-am creat mie ami e tot una sa port sa nu tagul atata timp cant nu am jucat alaturi de voi oficial in cupe (CB SAU ESL) am jucat de fun waruri la care consider ca nu ar fi nevoie de tag ,un tag este echivalent cu 0 atata timp cat nu joci oficial ,antrun format stabilit 3v3 sau 5v5 alaturi de aceasi colegi pentru a incerca sa faci performanta ,ex bulet ,tzucu si yulian sau mai nou star,felicitari .,daca credeti ca doriti a mai crea o echipa sau poate 2 ,de 3v3 sau 5v5 si credeti ca vas putea ajuta mi-ar face placere sa ma alatur voua , an competitii ,bine asta daca si voi ma veti accepta desigur, de fun putem juca ca si pana acum ,fara a fi necesar purtarea tagului,sincer mia placut foarte mult perioada petrecuta in ro@ ,cris stie despre ce vb,mi-as dori sa joc din nou alaturi de cris si alaturi de ioana daca doreste sub tagul rr sau poate altu in format 3v3 sau chiar 5v5 daca ar mai fi doritori,dar sa fie oficial .astept parerile voastre nu am precizat doar pe ioana si cris ptr faptul ca pe ioana o cunosc si am jucat alaturi in format 3v3 oficial atat in prz cat si cu alte clanuri si ne cunoastem f bine,iar alaturi de cris am jucat in ro@ atat in format 3v3 cat si 5v5 unde am invatat si raifalu tot respectul lui daniel care si-a dorit o echipa de 5v5 in esl european ,din pacate l-am cam dezamagit sincer atata am putut atunci pe moment,poate vom reusi in viitor performante notabile si de invidiat ,sincer momentan nu mai avem nici macar o echipa in esl de 5v5 cea ce este jalnic pentru comunitatea romaneasca si ne mai miram ca luam bataie atata timp cat noi nu jucam .multa bafta mai vb ts ma duc la gratar ,daca doriti sa construim ceva sunt dispus sa ajut si inplicit sa devin membru rr .o sa dau jos tagul sper sa nu fi suparat pe cineva :P sau al pot pastra trial o vreme pana va decideti ce vom face in viitor ,.deja am cam trecut prin multe clanuri care ulterior sau stins ,au murit sau desfintat, cea ce nu mi-as dori sa se intample si cu rr, un clan daca e construit de la inceput bine solid cu oameni de incredere ,seriosi si cu cei 7 ani de acasa indiferent de varsta are sanse mari sa reziste. ps LA MULTI ANI ! ZUZU antro saptamana vad ca te pregatesti sa dai de baut :P , cu mine scapi usor ca nu beau doar lapte si apa :d sper sa rezolvati problema rezonabil ca sunteti oameni maturi si nu copii si nu cred ca asi are rostu topicul, stricati imaginea clanului ptr nimik,,., astea se iarta ,suntem oameni si toti gresim ,acum poate ca a gresit nick cu voie sau fara voie ,sper sa va inpacati si sa ierti .SA vi pe ts ,ai promis ca-mi dai un cfg sal bat pe mili ,ca pe nick al bat si cu asta daca mai greseste :p,.va astept pe toti pe ts si servar multa bafta .
Sus In jos
ZuZu
Member
Member
ZuZu


Mesaje : 25
Puncte : 35
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 38

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeSam Iun 04, 2011 4:31 pm

Ms mult mario pt urari si cum am promis am sa iti dau 1 cfg foarte bun,cat despre problema cu nick eu am considerat-o uitata si nu am vrut sa mai reiau subiectu si nici nu am sa il mai reiau,o sa vin pe ts.....
Sus In jos
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeDum Iun 05, 2011 6:33 am

La Multi ANI Vali !sa fii iubit ,sanatos si fericit Wink

Mario ..Bine ai venit Smile

numai scriu multe cuvinte ca se intelege aiurea Wink , mai bine vorbim ts

Very Happy
Sus In jos
marya
Member
Member
marya


Mesaje : 55
Puncte : 78
Reputatie : 6
Data de inscriere : 16/03/2011
Varsta : 35
Localizare : brasov

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeLun Iun 06, 2011 1:27 am

]Iti doresc o ora de liniste, o zi de pace, o saptamana de soare, un an de iubire, un veac de sanatate si un mileniu de bani.
LA MULTI ANI!
Sus In jos
ZuZu
Member
Member
ZuZu


Mesaje : 25
Puncte : 35
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 38

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeLun Iun 06, 2011 3:39 am

Va multumesc tuturor din suflet pt urarile facute dar mai este pana la ziua mea,va poop...
Sus In jos
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeLun Iun 06, 2011 9:39 pm

Deci pana acum:

1.Nick
2.Bullet
3.Zuzu
4.Tzuku
5.Ripper
6.Yulian
7.Cris
8.Unguru'
9.Andy
10.Shooter
11.M@R$

Ar mai fi cateva persoane care se pare ca inca nu s-au hotarat...
Fata de cand am inceput(acum un an si un pic) suntem pe plus cu 5-6 membri Very Happy

P.S: Bine ai venit Mario
P.S 2: Zuzule eu o sa iti zic la multi ani peste cateva zile Smile
P.S 3: Prefer Xbox-ul nu PS-ul Very Happy
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
unguru
Legend
Legend



Mesaje : 18
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/03/2011

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeMar Iul 05, 2011 2:57 am

amu am ajuns si io pe aci si multam Nicki ca nu m-ai uitat
Sus In jos
body
Member
Member



Mesaje : 7
Puncte : 17
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/06/2011

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeMar Iul 05, 2011 6:50 pm

Eu fac parte!
Sus In jos
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitimeMier Iul 06, 2011 12:29 am

: Very Happy ..ungure vino mai des ca tremet o palinca pe mail Smile..body se stie ca esti rr Wink ...

ce va rog eu aveti grija de voi,cei care mai sunt rr sau pe ts (amicii nostrii),una e: ca e vara si au treaba ,a doilea motiv e: ca bunul simt dispare la unii si loveste in nevinovati ...moto-ul meu fii om intai , ca skillul tau va fi dublu recunoscut de toti...

Sus In jos
Continut sponsorizat





Recensamant: Empty
MesajSubiect: Re: Recensamant:   Recensamant: I_icon_minitime

Sus In jos
 
Recensamant:
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» RECENSAMANT ! :)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Aplicatii-
Mergi direct la: