Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaHomeÎnregistrareUltimele imaginiConectare
Translate

 

 msg ..DMG LOW

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

msg ..DMG LOW  Empty
MesajSubiect: msg ..DMG LOW    msg ..DMG LOW  I_icon_minitimeMar Oct 25, 2011 5:05 am

ESTI MAGAR MAH :

http://188.241.253.211/plugins/forum/forum_viewtopic.php?115.last

ai lasat numai ce vrei tu sa se vada ,sunt si oameni constienti in jocul asta ... vin de la munca... joaca ,nu se milogesc ....si se trezesc cu de al de tine :idei
Wink ..vrei nu vrei tot tignit ai sa ramai ( ai sa aberezi si altele si nimicuri si exagerate) ..or sa citeasca 5 -10 ...uiti ca putini or sa fie suficient de maturi Rolling Eyes Arrow Wink ...eu deja nu mai am timp..dar daca insisti ,vino 5 minute ts sa iti spun asa cum mi-ai zis tu in trecut...numai amici iti faci stefane!..la modul ironic

ce melodia zilei ti-am copiat? mai... Laughing ... habar nu aveam cum se pune ca e cu dichis..si invatz da o sa pun si filmul zilei si bancuri, numa asa sa iti omori tu creierii ca vrea unu ca mine sa te copieze..omg Laughing


SI VEZI NICK....CA AI COPIAT CAM TOT CE AI VAZUT PE AICI..INCLUSIV MELODIA ZILE BY NICK...

probabil facem furori cu asta ..circus alea alea Laughing ..te doare stefane ca nu esti un cineva sau care e buba ta? , de zici ca scopul tau in viata e sa faci servere si sa te iei de oameni...

iaca tocmai ai demonstrat ca esti prostul : Laughing

DACA ERAM PUTIN MAI PROST AVEAM SA DAU SATISFACTIE LA TOTI NECIOPLITII...INSA....


marca inregistrata : ce esti loudnes ! Smile

fuji la nani ca ti -am facut reclama Laughing


Ultima editare efectuata de catre Nick* in Mar Oct 25, 2011 2:09 pm, editata de 6 ori
Sus In jos
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

msg ..DMG LOW  Empty
MesajSubiect: Re: msg ..DMG LOW    msg ..DMG LOW  I_icon_minitimeMar Oct 25, 2011 5:27 am

de data asta sunt de acord 101% cu nick. Low ai procedat prost si te-ai lasat influentat(mintit) de cine stie cine...+ ca maria nu merita nici kick, POATE un warn, dar cred ca ar fi inteles cu vorba buna regulile(dar la voi exista libertate de exprimare atata timp cat nu ai nimic de spus...).
totusi ca sa sti, nu am fost si nu sunt de acord cu ce a facut nick atunci la tine pe server cu trinity.
Respect pentru munca pe care o depui pentru serverele, site-ul si tot ce tine de DMG dar ar trebui sa sti ca unele chestii le cam exagerezi.(Vezi L3o)
Suntem putini si daca nu ne certam ne plictisim...
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

msg ..DMG LOW  Empty
MesajSubiect: Re: msg ..DMG LOW    msg ..DMG LOW  I_icon_minitimeMar Oct 25, 2011 6:10 am

da mai low..tzuku a avut si sper ca mai are razeru de la mine ..pe timpul cand umpleam noi DMG Smile ..TIPAM la el sa nu rupa incepatorii..si a jucat omul un pistol dat fiind situatia, pina si acu cand i-ai dat ban tot un pistol juca ,dar daca ai mintea=n colturi la tine niciodata nu o sa fie bine ....

stai hopa ca nu se milogeste nimeni , sunt o gasca de servere de nq, nitmode ..,dar la timpul care il mai am prefer un meci doua cu amicii Wink

Sus In jos
Tzuku
Moderator
Moderator
Tzuku


Mesaje : 82
Puncte : 106
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011
Localizare : Pe scaun

msg ..DMG LOW  Empty
MesajSubiect: Re: msg ..DMG LOW    msg ..DMG LOW  I_icon_minitimeMar Oct 25, 2011 10:31 pm

Leo 2 low asta e dus cu capu degeaba se agita atat si se screme de mama focului tot un ratat ramane daca in caz citeste pe aici " Mai iesi afara din casa ca mori dracu acolo te vedem pe la tv dependentule mai iesi afara " ++++ sa se duca tare cu server-ul lui vorba lui " nu ajutati cu nimic voi et-u romanesc" el nici atat mai pe romaneste o suge el e singuru retardat de pe nq toti sunt de treaba doar el se gaseste sa faca pe ZEUL. Deh asta e omu se crede ZEU in fata la un pc si jigneste in stanga si dreapta. Inca odata sa se duca tare de redus mintal.


p.s M-am descarcat !!! Very Happy
Sus In jos
http://radio21.ro
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

msg ..DMG LOW  Empty
MesajSubiect: Re: msg ..DMG LOW    msg ..DMG LOW  I_icon_minitimeMar Oct 25, 2011 10:52 pm

Smile
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

msg ..DMG LOW  Empty
MesajSubiect: Re: msg ..DMG LOW    msg ..DMG LOW  I_icon_minitimeMier Oct 26, 2011 2:07 am

Laughing ..nu o sa vina low sa raspunda aici , dar citeste zilnic presa din et Smile ..e asa cum zice ripper suntem putini si ne plictisim Smile

inca ceva low...cand vorbesti mereu ..ca :noi DMG vrem asta facem asta ..nu ar fi fain sa fie asa? ,mie unu mi se pare ca vorbesti in numele lor si nu cred ca toti sunt de acord ..ma rog in anumite situatii


Sus In jos
Cr!s
Legend
Legend
Cr!s


Mesaje : 61
Puncte : 89
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

msg ..DMG LOW  Empty
MesajSubiect: Re: msg ..DMG LOW    msg ..DMG LOW  I_icon_minitimeMier Oct 26, 2011 2:05 pm

Ce draq va mai agitati atat cu DMG-ul, noi suntem pro ei sunt contra, fiecare pe drumul lui.
sunteti suparati ca nu va mai lasa pe serverele lor?
Sunt gramada de servere, poate mai bune de 2.55 sa va distrati, lasati conflictele deoparte, fiecare are dreptate in felul lui.
end topic plz.
Sus In jos
Tzuku
Moderator
Moderator
Tzuku


Mesaje : 82
Puncte : 106
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011
Localizare : Pe scaun

msg ..DMG LOW  Empty
MesajSubiect: Re: msg ..DMG LOW    msg ..DMG LOW  I_icon_minitimeMier Oct 26, 2011 10:04 pm

Nu Cristi , vroiam doar sa ma descarc eu :d . Atunci nu am avut ocazia oricum nu ma intereseza
Sus In jos
http://radio21.ro
Continut sponsorizat





msg ..DMG LOW  Empty
MesajSubiect: Re: msg ..DMG LOW    msg ..DMG LOW  I_icon_minitime

Sus In jos
 
msg ..DMG LOW
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii Off Topic-
Mergi direct la: