Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaHomeÎnregistrareUltimele imaginiConectare
Translate

 

 ref.............................................

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

ref............................................. Empty
MesajSubiect: ref.............................................   ref............................................. I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 4:48 am

Propun REF Parola pe servere la ,doar cei care nu fac abuz ... nici eu nu sunt incantat sa mi se impuna harti si am avut si discutie..

comentati aici : Exclamation
Sus In jos
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

ref............................................. Empty
MesajSubiect: Re: ref.............................................   ref............................................. I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 4:56 am

Pai din cate stiam eu ref-ul e de folosit cand avem meci cu altii(kickuri alea alea). NU cand jucam intre noi. de aia exista vote. Nu va convine, mergeti pe DMG, SS etc.
Eventual mai schimbi configul cu ref-ul da cam atata...


Ultima editare efectuata de catre rippy in Lun Noi 14, 2011 5:07 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
Tzuku
Moderator
Moderator
Tzuku


Mesaje : 82
Puncte : 106
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011
Localizare : Pe scaun

ref............................................. Empty
MesajSubiect: Re: ref.............................................   ref............................................. I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 4:58 am

Nick* a scris:
Propun REF Parola pe servere la ,doar cei care nu fac abuz ... nici eu nu sunt incantat sa mi se impuna harti si am avut si discutie..

comentati aici : Exclamation


OMfg omfg vote f1
Sus In jos
http://radio21.ro
mArs
Member
Member
mArs


Mesaje : 64
Puncte : 93
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/06/2011
Varsta : 45
Localizare : brasov

ref............................................. Empty
MesajSubiect: Re: ref.............................................   ref............................................. I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 5:15 am

PROPUN CA COLEGULUI JIMI SA NU I-SE MAI COMUNICE NOUA PAROLA ,ca urmare celor intamplate alataieri pe servar ,mentionez ca am fost martor si prezent in acel moment pe servar postez la rugamintea colegilor din uf si pentru binele nostru al rr si propun ca minim un an sa invete cum sa foloseasca o parola, ne fiind prima abatere de acest gen si scuze mele colegilor din uf in numele rr . nu eu sunt cel care hotareste si da acele parole de-acea nu ma-m bagat atunci dar sper ca vom rezolva situatia in curand si nu se vor mai face abuzuri de acest gen.
Sus In jos
Robert
Member
Member



Mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/11/2011

ref............................................. Empty
MesajSubiect: Re: ref.............................................   ref............................................. I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 5:41 am

Fara parere de rau jimmy nu am nimic cu tine. dar are dreptate mario si scz ca ma bag in discutiile voastre Rolling Eyes
Sus In jos
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

ref............................................. Empty
MesajSubiect: Re: ref.............................................   ref............................................. I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 5:59 am

(moved)
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

ref............................................. Empty
MesajSubiect: Re: ref.............................................   ref............................................. I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 6:53 am

in concluzie ref out cateva saptamani, ori luni Te sparg! alora vinovati..eu pot enumera 2 ...txuZUku a schimbat harti Laughing desi eram si altii pe acolo cu ref power si reiese si jimy ...
Sus In jos
Tzuku
Moderator
Moderator
Tzuku


Mesaje : 82
Puncte : 106
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011
Localizare : Pe scaun

ref............................................. Empty
MesajSubiect: Re: ref.............................................   ref............................................. I_icon_minitimeLun Noi 14, 2011 10:38 pm

Nick* a scris:
in concluzie ref out cateva saptamani, ori luni Te sparg! alora vinovati..eu pot enumera 2 ...txuZUku a schimbat harti Laughing desi eram si altii pe acolo cu ref power si reiese si jimy ...

>Smile
Sus In jos
http://radio21.ro
Continut sponsorizat





ref............................................. Empty
MesajSubiect: Re: ref.............................................   ref............................................. I_icon_minitime

Sus In jos
 
ref.............................................
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Banuri, Abuzuri etc-
Mergi direct la: