Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaHomeÎnregistrareUltimele imaginiConectare
Translate

 

 hotarare definitiva

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
mArs
Member
Member
mArs


Mesaje : 64
Puncte : 93
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/06/2011
Varsta : 45
Localizare : brasov

hotarare definitiva Empty
MesajSubiect: hotarare definitiva   hotarare definitiva I_icon_minitimeMier Dec 21, 2011 4:02 am

de astazi 20 -12- 2011 voi parasi acest clan motivele sunt bine stiute de toti membri prezenti pe servar la ora 21 .sanatate , fericire si sarbatori fericite, mi se pare inacceptabil sa mi se dea ban ca membru rr fiind inainte altor jucatori spec pe servar si mai existand multi altii si rippy sincer procedand astfel cu mintea ta de 20 de ani nu vei ajunge nicaieri nici ca admin si nici ca om in primul rand .multa bafta si sper ca esti multumit de cea ce ai facut.
Sus In jos
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

hotarare definitiva Empty
MesajSubiect: Re: hotarare definitiva   hotarare definitiva I_icon_minitimeMier Dec 21, 2011 4:36 am

In primul rand mersi pt urari. in al doilea rand v-am anuntat ca pe serverul ala se fac antrenamente pentru echipa nationala... mai aveai 2 servere la dispozitie sa joci cu cine vrei. v-am zis cine nu e in echipa sa iasa sau il scot eu, si deci v-am scos.
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

hotarare definitiva Empty
MesajSubiect: Re: hotarare definitiva   hotarare definitiva I_icon_minitimeMier Dec 21, 2011 4:48 am

P.S. Cu toate ca foamea a revenit doar dupa ceva vreme, ar fi fost culmea sa nu va dau voua kick si sa il las pe foamea pe dinafara Smile
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

hotarare definitiva Empty
MesajSubiect: Re: hotarare definitiva   hotarare definitiva I_icon_minitimeMier Dec 21, 2011 5:36 am

connect 213.108.29.119:27060; password warr...
asa a fost mario pe ts cand tu nu erai ,chiar ne sau le trebuiau 5 ...si am fost doar 4(de ajutat la antrenament) ,
acu gandeste si tu ca nu a fost intentionat,chiar trebuia un loc acolo sa vina capitanul foame...
si au fost 2 3 dati afara,inclusiv mario,biker ,si nu mai stiu cine...

eu zic ca nu e cazul de atata tam tam pentru asta ...
eventual facem rost de un server cu mai multe sloturi ptru perioada asta de training ..sa avem loc cu totii .. de privit si jucat hotarare definitiva 351549032 ..si acolo sa fie cu parola si ce vrea nationala sa primeasca ori ba...

mi se pare total aiurea sa ei asemenea decizie..ma rog tocmai vb cu tine ts si ma abtin...

cum se spune, sa nu jignesc...decizia iti apartine ?!
Sus In jos
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

hotarare definitiva Empty
MesajSubiect: Re: hotarare definitiva   hotarare definitiva I_icon_minitimeMier Dec 21, 2011 11:44 pm

Gata a rezolvat Rippy ,are nationala server separat ptru antrenamente si cred ca sloturi suficiente sa nu mai fie probleme de genul asta..parola de la server o obtineti de la Foamea sau Rippy ..
in rest succes
si spor la joaca Wink
Sus In jos
FoaMeA
Member
Member



Mesaje : 16
Puncte : 29
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/04/2011

hotarare definitiva Empty
MesajSubiect: Re: hotarare definitiva   hotarare definitiva I_icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 9:22 pm

Mario, nu a fost nimeni rau intentionat.
Incercam sa facem o treaba serioasa cu nationala anul acesta. S-ar putea spune ca scopul scuza mijloacele, dar altfel n-am mai fi oameni.

Imi cer scuze personal fata de ceea ce s-a intamplat!
Sper sa revii asupra deciziei! Toate cele bune!
Sus In jos
mArs
Member
Member
mArs


Mesaje : 64
Puncte : 93
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/06/2011
Varsta : 45
Localizare : brasov

hotarare definitiva Empty
MesajSubiect: Re: hotarare definitiva   hotarare definitiva I_icon_minitimeMier Aug 15, 2012 9:32 pm

confused


Ultima editare efectuata de catre mArs in Sam Aug 18, 2012 10:03 am, editata de 3 ori
Sus In jos
Cr!s
Legend
Legend
Cr!s


Mesaje : 61
Puncte : 89
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 55
Localizare : Bucuresti

hotarare definitiva Empty
MesajSubiect: Re: hotarare definitiva   hotarare definitiva I_icon_minitimeMier Aug 15, 2012 11:53 pm

??
Sus In jos
Continut sponsorizat





hotarare definitiva Empty
MesajSubiect: Re: hotarare definitiva   hotarare definitiva I_icon_minitime

Sus In jos
 
hotarare definitiva
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Aplicatii-
Mergi direct la: