Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaHomeÎnregistrareUltimele imaginiConectare
Translate

 

 revin asupra deciziei cu toate ca e prima si ultima data cand o sa o fac

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
mArs
Member
Member
mArs


Mesaje : 64
Puncte : 93
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/06/2011
Varsta : 45
Localizare : brasov

revin asupra deciziei cu toate ca e  prima si ultima data cand o sa o fac Empty
MesajSubiect: revin asupra deciziei cu toate ca e prima si ultima data cand o sa o fac   revin asupra deciziei cu toate ca e  prima si ultima data cand o sa o fac I_icon_minitimeLun Ian 09, 2012 5:04 am

asa ca am dezamagit pe multii iesind , fara a da dreptul fiecarui sa isi exprima parerea ,asa ca revin si va cer si voua parerea asa e mai corect cine e pro sau contra iesiri mele din clan ? rippy a gresit putin mai ales ca eu nu stiam despre ce era vb , tocmai ma conectasem ,in fine nu mai conteaza ,asa ca dati-va cu parerea fiecare ,voi tine cont de parerea fiecaruia.
Sus In jos
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

revin asupra deciziei cu toate ca e  prima si ultima data cand o sa o fac Empty
MesajSubiect: Re: revin asupra deciziei cu toate ca e prima si ultima data cand o sa o fac   revin asupra deciziei cu toate ca e  prima si ultima data cand o sa o fac I_icon_minitimeLun Ian 09, 2012 5:18 am

eu sunt pro pentru ramanerea in clan. Si scuze pentru neintelegere,sper sa ne intelegem bine in continuare Smile wb
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
KissFM
Moderator
Moderator
KissFM


Mesaje : 39
Puncte : 45
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Brasov

revin asupra deciziei cu toate ca e  prima si ultima data cand o sa o fac Empty
MesajSubiect: Re: revin asupra deciziei cu toate ca e prima si ultima data cand o sa o fac   revin asupra deciziei cu toate ca e  prima si ultima data cand o sa o fac I_icon_minitimeMar Ian 10, 2012 11:18 pm

bine ca te-ai razgandit, welcome back Smile
Sus In jos
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

revin asupra deciziei cu toate ca e  prima si ultima data cand o sa o fac Empty
MesajSubiect: Re: revin asupra deciziei cu toate ca e prima si ultima data cand o sa o fac   revin asupra deciziei cu toate ca e  prima si ultima data cand o sa o fac I_icon_minitimeMar Ian 10, 2012 11:33 pm

revin asupra deciziei cu toate ca e  prima si ultima data cand o sa o fac 293505..m incalar tata de ciborg ..welcome back !
(a fost totusi ciudat faptul ca abia am vazut postul lui mario azi, desi e postat de duminica) dat fiind ca intru in fiecare zi de cateva ori pe site mi-e greu sa inteleg de ce nu l-am vazut..hmm
Sus In jos
unguru
Legend
Legend



Mesaje : 18
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/03/2011

revin asupra deciziei cu toate ca e  prima si ultima data cand o sa o fac Empty
MesajSubiect: Re: revin asupra deciziei cu toate ca e prima si ultima data cand o sa o fac   revin asupra deciziei cu toate ca e  prima si ultima data cand o sa o fac I_icon_minitimeVin Ian 20, 2012 2:23 am

mario baiatule bine ca ti-ai revenit ca iti parea rau d apoi sa stii ca noua ce rau ne parea ca ne parasesti din cauza unei banale neintelegeri care a fost doar din vina mea si imi cer scuze si sper ca ma vei ierta,stii tu vorba aia : DE N-A FII BINE SA FIE"VINUL" MEU. PS:cu cine dreaqu mai vorbeam io de zacusca mah?????
Sus In jos
mArs
Member
Member
mArs


Mesaje : 64
Puncte : 93
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/06/2011
Varsta : 45
Localizare : brasov

revin asupra deciziei cu toate ca e  prima si ultima data cand o sa o fac Empty
MesajSubiect: Re: revin asupra deciziei cu toate ca e prima si ultima data cand o sa o fac   revin asupra deciziei cu toate ca e  prima si ultima data cand o sa o fac I_icon_minitimeVin Ian 20, 2012 3:37 am

hmm lol ungure u nu ai gresit cu nimik ,oricum totul e bine , cand se termina cu bine :p
Sus In jos
Continut sponsorizat





revin asupra deciziei cu toate ca e  prima si ultima data cand o sa o fac Empty
MesajSubiect: Re: revin asupra deciziei cu toate ca e prima si ultima data cand o sa o fac   revin asupra deciziei cu toate ca e  prima si ultima data cand o sa o fac I_icon_minitime

Sus In jos
 
revin asupra deciziei cu toate ca e prima si ultima data cand o sa o fac
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Muzica , mainele , si ce vrea pipota voastra :D

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Aplicatii-
Mergi direct la: