Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaHomeÎnregistrareUltimele imaginiConectare
Translate

 

 La Multi Ani Fetelor !

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

La Multi Ani Fetelor ! Empty
MesajSubiect: La Multi Ani Fetelor !   La Multi Ani Fetelor ! I_icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 4:36 pm

Smile La Multi Ani de 8 Martie Very Happy
Sus In jos
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

La Multi Ani Fetelor ! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Fetelor !   La Multi Ani Fetelor ! I_icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 4:38 pm


Cool Cool Cool

Sus In jos
mArs
Member
Member
mArs


Mesaje : 64
Puncte : 93
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/06/2011
Varsta : 45
Localizare : brasov

La Multi Ani Fetelor ! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Fetelor !   La Multi Ani Fetelor ! I_icon_minitimeJoi Mar 08, 2012 11:29 pm

Pentru ca sunteti cele care insenineaza zilele barbatilor, desi ei se plang dar numai pentru ca asa s-au obisnuit. Pentru ca sunteti cele care numai cand priviti catre copiii vostri, dati lumii mai multa frumusete. Pentru ca sunteti cele care gasesc in fiecare zi timp pentru orice problema si orice nevoie a celor dragi. Pentru ca, desi va mai plangeti cateodata, o luati de la capat in fiecare zi, ...mai puternice si mai hotarate. Pentru ca sufletul vostru stie ce e iubirea, cum se daruieste si cum se primeste ea... si pentru tot ceea ce reprezentati... pentru voi timpul se opreste putin in loc la fiecare inceput de Primavara, sa va aduca un omagiu...UN CADOU SPECIAL PENTRU TOATE FIINTELE DRAGI DIN VIATA NOASTRA...MAMA, SOTIA, FIICA....PENTRU ORICE FEMEIE Smile

LA MULTI ANI si o Primavara cat mai frumoasa!
Sus In jos
marya
Member
Member
marya


Mesaje : 55
Puncte : 78
Reputatie : 6
Data de inscriere : 16/03/2011
Varsta : 35
Localizare : brasov

La Multi Ani Fetelor ! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Fetelor !   La Multi Ani Fetelor ! I_icon_minitimeVin Mar 09, 2012 5:05 am

multumesc.la multi ani si sotiilor sau partenerelor voastre
Sus In jos
rippy
Admin
Admin



Mesaje : 166
Puncte : 241
Reputatie : 1
Data de inscriere : 15/03/2011

La Multi Ani Fetelor ! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Fetelor !   La Multi Ani Fetelor ! I_icon_minitimeVin Mar 09, 2012 5:11 am

La multi ani Smile
Sus In jos
http://www.ro-rebels.forumgratuit.ro
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

La Multi Ani Fetelor ! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Fetelor !   La Multi Ani Fetelor ! I_icon_minitimeVin Mar 09, 2012 6:06 am

Azi ii ziua noastra asteptam ale pazjeci di pahare Smile
Sus In jos
KissFM
Moderator
Moderator
KissFM


Mesaje : 39
Puncte : 45
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Brasov

La Multi Ani Fetelor ! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Fetelor !   La Multi Ani Fetelor ! I_icon_minitimeVin Mar 09, 2012 5:16 pm

Ms de urari, la multi ani si iubitelor voastre sau sotiilor. Very Happy
PS: Nick, eu stiu ca tu vrei motiv sa cinstesti un pahar, dar ziua barbatului e pe 5 Mai, asa ca mai ai de asteptat. Smile)
Sus In jos
Nick*
Moderator
Moderator
Nick*


Mesaje : 285
Puncte : 398
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/03/2011
Varsta : 49
Localizare : Pe aici pe undeva

La Multi Ani Fetelor ! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Fetelor !   La Multi Ani Fetelor ! I_icon_minitimeVin Mar 09, 2012 8:09 pm

:lol:ei nu zau?! ..parca azi is mucenicii..iar prin traditie moldoveneasca imi amintesc ceva legat de golit nu-s cate sau ce pahare , si eu unu care tine mult la traditie voi face tot posibilul sa respect regula stramoseasca Laughing chit ca o sa alerg de bezmetic prin ET sau o sa trag naspa ca oi vedea crucis La Multi Ani Fetelor ! 889259..hai noroc si sanatate!

ps; pe 5 ala de spui tu promit sa golesc mai putine pahare ..asa ca de ziua barbatului king scratch
Sus In jos
Continut sponsorizat





La Multi Ani Fetelor ! Empty
MesajSubiect: Re: La Multi Ani Fetelor !   La Multi Ani Fetelor ! I_icon_minitime

Sus In jos
 
La Multi Ani Fetelor !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La multi ani!
» La Multi ANI!
» La Multi Ani
» La Multi Ani Ripper
» LA MULTI ANI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii Off Topic-
Mergi direct la: